Jeep Safari

Jeep Safari

Ayder yaylası, Fırtına vadisi, Çamlıhemşin ve çok daha fazlası…

Bu bölgede görülecek çok fazla yer, çok fazla güzellik var. Bunların tamamını görme konusunda ise en doğru seçim, farklı alternatifleri denemek olacaktır.
 

Her bölge Trekking ile tanınamaz. Bazen bölgenin tadını çıkarmak için daha fazla adrenaline ihtiyaç duyabilirsiniz. Örneğin Jeep Safari! Yürüyerek gezip, görmenin, keşfetmenin mümkün olmadığı bölgeleri Jeep ile gezebilir ve adrenalini yüksek bir Karadeniz gezisi gerçekleştirebilirsiniz.
 

Fırtına vadisi ve daha pek çok noktayı bu şekilde daha keyifli bir şekilde görebileceksiniz. 

Unutmamak gerek ki, her noktayı yürüyerek gezmek çokça azim istiyor. Ayder yaylasında doğa yürüyüşünün keyfi ve güzelliği bambaşka olsa da, bazı bölgeleri keşfetmek için Jeep Safari daha doğru bir seçim olacaktır.

Bununla ilgili detaylı bilgiyi ise otelimiz yetkililerinden alabilirsiniz. Düzenlenen etkinlikler konusunda detaylı bilgi alabilir, eğer isterseniz siz de Jeep Safari’ye dâhil olabilirsiniz. Karadeniz’in hiç görmediğiniz bir yüzü ile karşılaşacak, bu keşiften büyük bir keyif duyacaksınız.
 

Diğer taraftan belki yeni dostlar da edinebilir ve sizin gibi meraklılardan oluşan bir ekip ile benzer etkinliklerimize dâhil olabilirsiniz. Jeep Safari, zaman zaman nabzı yüksek bir etkinlik olmakla birlikte, son derece eğlenceli bir yolculuk olacaktır.
Ayder yaylası ve çevresinin yürüyerek ulaşılamayacak bölgelerine bu şekilde ulaşabilecek ve unutulmaz bir yolculuk gerçekleştirebileceksiniz. 

 

Jeep Safari’nin yanı sıra otelimizde mevcut olan diğer etkinliklere de dâhil olabilirsiniz. Bunun için yetkililerimiz ile görüşmeniz yeterli. Her bir etkinlik ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve unutulmaz anılar biriktirmek üzere siz de dâhil olabilirsiniz.

Ayder otelleri arasında en özel ve kaliteli hizmeti vermesi ile bilinen tesisimiz, size keyifli anılar, unutulmaz bir yolculuk ve pek çok yeni dost kazandıracaktır.
 

Bunun için ise sizin bir an önce karar verip, sevdikleriniz, arkadaşlarını ya da aileniz ile bu yolculuğa çıkmanız gerek. Eminiz ki Ayder yaylasından kopmak da kolay olmayacak ve bu güzel doğa sizi tekrar buraya çağıracak. 

Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon

İletişim

Ayder Yaylası Turizm Merkezi Çamlıhemşin/RİZE

0464 657 20 83

info@ayderkoruotel.com

Copyright © 2001 - 2024 Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon | Tüm hakları saklıdır.