Zipline

Zipline

Özellikle doğal güzelliği ile bilinen bölgelerin en gözde etkinliklerinden biri olan Zipline, Ayder yaylası ve çevresinde yapılabilecek en güzel etkinlik olacaktır.
 

Ayder yaylası, yeşilin bin bir tonuna sahip, çiçeklerin en güzelleri, ağaçların en özelleri ile sarmalanmış, muhteşem bir doğa. Bu bölgenin içerisinde var olmak, bambaşka bir dünyada, bir rüyada olmak gibi.
Rüyanın gerçek anlamda etkisine girmek için ise Zipline deneyebileceklerinizden biri. Trekking ile doğa yürüyüşü yapıp, doğanın en derinine inebilir, Jeep Safari ile adrenalini yüksek bir keşfe çıkabilir ve sonra da Zipline ile kuş olup göklerde salınabilirsiniz.
Yine adrenalini yüksek bir etkinlik olsa da, Zipline Ayder yaylası için en önemli etkinlik olarak nitelenebilir. Doğanın güzelliğini bir de boşlukta salınarak seyretmeli, yüzünüze çarpan rüzgâr ile bu muhteşem atmosfere karışmalısınız. 
 

Ayder yaylasında yapacağınız geziniz, size çok fazla şey katacak, yaşam enerjinizi artıracaktır. Yaşamın güzelliklerini görmek, üstelik bu büyüyü bu kadar yakında yakalamak, sizi daha pozitif kılacaktır. Bu yüzden de dostlarınız ile birlikte ya da aileniz ile bu yolculuğa çıkabilir, geleceğe güzel bir anı bırakabilirsiniz.
Yolculuğunuz sırasında konforunuzu sağlamak ise bizim işimiz. Ayder otelleri bölgede konaklayacak olanlar için oldukça nitelikli birer alternatif sunar. Bizler size hem geleneksel ahşap yapılarda konaklama imkânı tanıyor, hem de samimiyetimiz ile bölgeyi tanımanız için yardımcı oluyoruz. Bunun için ise pek çok etkinlik organize etmekteyiz. 
 

Zipline, bünyemizde gerçekleştirilen etkinliklerden sadece bir tanesidir. Bu heyecanlı ve de eğlenceli etkinliğe dâhil olmadan önce otel yetkililerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu keyfi yaşarken yanınızda olmaktan gurur duyarız ve sizin için seyahatinizi kolaylaştırmak isteriz.
Ayder yaylasını keşfetmeniz için organize ettiğimiz diğer etkinliklerimizde de yer almayı tercih edebilirsiniz. Trekking gibi huzur dolu bir yolculuğun yanı sıra, Jeep Safari ile eğlenceli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ayder otelleri arasında samimiyetimiz ile farklılaşıyor ve sizi misafir etmekten memnuniyet duyuyoruz.
 

Hemen şimdi yolculuğunuzu planlamaya ne dersiniz? Üstelik Ayder yaylası ve çevresi, öyle eşsiz bir güzellik ve öyle bulunmaz bir doğa ki, eminiz ki kendinizi tekrar burada bulacaksınız.  
 

Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon

İletişim

Ayder Yaylası Turizm Merkezi Çamlıhemşin/RİZE

0464 657 20 83

info@ayderkoruotel.com

Copyright © 2001 - 2022 Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon | Tüm hakları saklıdır.