Trekking

Trekking

Ayder yaylası öylesine büyülü bir doğaya ve öylesine canlı renklere sahip ki, bu büyünün içinde yer almak için sizin de doğaya karışmanız gerekir. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz bu canlı bölge, adeta size de yaşadığınızı hissettirecek. Burada daha derin nefes alabileceksiniz ve doğanın belki de hiç görmediğiniz, büyüleyici bir yüzü ile tanışacaksınız. Bu tanışmanın en güzel şekli ise Trekking ile olacaktır. Yani doğa yürüyüşü ile…
 

Grup halinde yapılan doğa yürüyüşü olarak tanımlayabileceğimiz bu etkinlik, Ayder yaylasında mutlaka yapmanız gerekenlerden biri. Sizin gibi bölgeyi merak eden ve bu büyüye kapılmış olanların bir araya gelmesi ile gerçekleştirilecek olan etkinlik, en özel anılarınızdan biri olacaktır. 
 

Ayder otelleri, bölgenin tüm güzelliklerine özel etkinlikleri ile ziyaretçilere güzel vakit geçirme imkânı tanıyor. Otelimizin önerdiği en özel etkinliklerden biri ise Trekking olmaktadır.
Bölgeye hâkim rehberler eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüşler, Ayder yaylası ve bölgenin özelliklerini yakından tanımanıza imkân tanıyacak. Yeterli derecede su ve yiyecek temininin yapılması ile birlikte yürüyüşlerinizin sorunsuzca gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.
 

Nihayetinde yorucu ve yorucu olduğu kadar da keyifli bir doğa yürüyüşü gerçekleştirilmektedir. Bu yürüyüşlerin bir parçası olmanız ise çok kolay. Otelimiz yetkilileri ile görüşerek, siz de Ayder yaylasını çok daha yakından tanıyabilirsiniz. Bu yolculuğunuzda karşılaşacağınız güzellikler ise cabası. 
 

Üstelik şunu da belirtmek gerek ki, neredeyse her gün Trekking yapmak mümkün olabilir. Normal şartlarda her mevsim Trekking yapılabilir ve bunlar şartlara uygun olarak farklı uzunluk ve zorluk seviyelerinde organize edilebilir. Ancak istisna durumlarda Trekking mümkün olmayabilir. Yani bu durum, hangi mevsimde bölgeyi ziyaret ederseniz edin Trekking yapma fırsatı bulabileceğiniz anlamına geliyor.
 

Otelimizi ziyaret eden herkes gibi siz de, büyük bir memnuniyet ve Ayder ile ayrılmaz bir bağ sahibi olarak bölgeden ayrılacaksınız. Eminiz ki, bu muhteşem doğa güzelliği sizi yeniden çağıracaktır. Bunun için geç kalmadan hemen ilk yolculuğunuzu organize edebilirsiniz.

Trekking ve çok daha fazlası ile Ayder yaylasını keşfetmeye hazır mısınız? Biz hazırız ve bu yolculuğunuzda size eşlik etmek üzere bekliyoruz. 

Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon

İletişim

Ayder Yaylası Turizm Merkezi Çamlıhemşin/RİZE

0464 657 20 83

info@ayderkoruotel.com

Copyright © 2001 - 2024 Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon | Tüm hakları saklıdır.